Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

admin On Sierpień - 29 - 2011

Dziwnie się składa, że ponad połowa naszych kursantów jest wysyłana na szkolenia przez swoje żony/dziewczyny/kochanki :) . Jest to częsty prezent z okazji urodzin, jubileuszów lub tak po prostu z dobrej woli.

Teraz już potrafimy dobrze współpracować z organizatorkami prezentów – robiliśmy to wielokrotnie.

Nasze szkolenia survivalowe w szkole przetrwania survivaltech.pl są najlepszym prezentem dla prawdziwych mężczyzn. Twój ukochany nie potrzebuje żadnego sprzętu (oprócz dobrych butów dostosowanych do warunków) wystarczy, że dasz nam znać odpowiednio wcześniej i „zabezpieczymy” cały niezbędny sprzęt właśnie dla Ciebie ! Skontaktuj się z nami. Prześlemy Ci ankietę, w której będziesz musiała odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Twojego ukochanego. Na tydzień przed szkoleniem wyślemy mu odpowiednio przygotowane zaproszenie na kurs survivalowy ze wszystkimi danymi – otrzyma także e-mail z listą niezbędnego sprzętu do zabrania, mapą dojazdu, spotkania – absolutnie wszystkie co jest potrzebne do zagwarantowania bliskiej osobie weekendu pełengo wrażeń i ogromny zakres wiedzy, który może przełożyć się na bezpieczeństwo dla Was dwojga.

Przejdź do zakładki Kontakt i zadaj nam wszystkie nurtujące Cie pytania.

Zobacz także dział z najczęściej zadawanymi pytaniami. F.A.Q.

Categories: survivaltech

Zostaw odpowiedz

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń