Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

Szkolenie Combat S.E.R.E.

Aby zapisać się na szkolenie uzupełnij proszę ankietę poniżej, wpisz dokładnie swój numer telefonu, oraz adres e-mail :)

Natychmiast po uzupełnieniu ankiety dostaniesz link do strony z informacjami praktycznymi, które pozwolą lepiej przygotować się na szkolenie, dobrać odpowiednio sprzęt, wyposażenie.

Jest tam także informacja o płatnościach i miejscu dojazdu na miejsce szkolenia.

LISTA SZKOLENIOWA NA COMBAT SERE W MARCU ZOSTAŁA JUŻ ZAMKNIĘTA

Dane uczestnika szkolenia SERE


  • Verification

    Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

    Zobacz terminarz naszych szkoleń