Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

Witamy.

To jest dział strony przeznaczony tylko dla naszych kursantów.

Dział ten został podzielony na kilka sekcji:

Brefing – odprawa przed kursem.

Tutaj zawarte są wszystkie informacje organizacyjne, które są niezbędne do ułatwienia Państwu kontaktu oraz wytyczne, co zabrać na szkolenie, gdzie się spotykamy, oraz co się z nami będzie działo w czasie szkolenia survivalowego.

W dziale Brefing znajdą Państwo także ankietę, którą prosimy o uzupełnienie. Dzięki tej ankiecie będziemy dokładnie wiedzieli w jaki sposób dostosować poziom oraz treść kursu dla Państwa potrzeb. Tutaj też będziemy mogli poznać Państwa doświadczenie związane z outdoorem oraz sprzęt jaki Państwo posiadacie. Za pomocą ankiety możecie Państwo także zgłosić zapotrzebowanie na określony produkt albo wyposażenie, którego nie macie na stanie a będzie potrzebny w trakcie szkolenia.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania, które pojawiają się przed kursem

Warto zapoznać się z tym działem, gdyż zawarliśmy w nim najczęściej spotykane pytania dotyczące wyposażenia i sprzętu, który należy zabrać na kurs oraz wszystkie odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości organizacyjne.

Podsumowanie szkolenia. Wnioski, ankieta.

Po zakończeniu szkolenia survivalowego w naszej firmie otrzymają Państwo dostęp do ankiety. Uzupełnienie tej ankiety pozwoli nam na feedback z państwa strony dotyczący przebiegu kursu. Dowiemy się co musimy poprawić w naszej firmie a czego nie wolno zmieniać. Dowiemy się także jaką część wiedzy udało się nam przekazać podczas naszego szkolenia.

Ankieta jest dla nas bardzo ważną częścią kursu, gdyż pozwala nam na podnoszenie jakości naszych usług oraz dopracowywaniu naszych produktów do absolutnej perfekcji. Chcemy aby nasza marka kojarzyła się z jakością.

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń