Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

Wybierz odpowiedni termin szkolenia dla siebie.
Poniżej możesz zapoznać się z terminami szkoleń w formie kalendarza. Jeśli określony termin szkolenie jest dostępny możesz go wybrać.

Pamiętaj, że jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu to dostaniesz go od nas. Wiedz także o tym, że w cenę szkolenie wliczone są racje żywnościowe MRE na całe szkolenie – nie musisz zabierać ze sobą żadnego prowiantu na czas szkolenia.

Poniżej ankiety znajduje się krótki regulamin rezerwacji i przebiegu naszych szkoleń.  Proszę się z nim zapoznać. Zgłoszenie uczestnika na szkolenie oznacza akceptację regulaminu.

 

 

UWAGA!

 

Dane kontaktowe kursanta

 • Twoje doświadczenie, umiejętności, choroby . . .


 • Verification

   

   

  Regulamin:

  I. Ogólne założenia regulaminowe

  II. Płatność

  III. Porządek organizacyjny w trakcie szkolenia

  I. Ogólne założenia regulaminowe

  1. Szkoła przetrwania survivalTech.pl prowadzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa podczas działań outdoorowych, wykorzystania sprzętu turystycznego oraz survivalowego.
  2. Kadra posiada wiedzę oraz doświadczenie w szkoleniu, pracy z młodzieżą, szkoleniu instytucji o charakterze uzbrojonym/mundurowym.
  3. Kadra posiada szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przed-medycznej.
  4. Szkolenie ma za zadanie w sposób praktyczny oraz teoretyczny przekazać wiedzę z zakresu zachowań „bezpiecznych” w działalności outdoor/survival.
  5. Uczestnik szkolenia bierze udział w szkoleniu dobrowolnie
  6. Uczestnik szkolenia zdaje sobie sprawę, że w trakcie szkolenia będzie spał „w terenie” w śpiworze
  7. Uczestnik szkolenia   zdaje sobie sprawę, że będzie pracował narzędziami „ostrymi” typu siekiera, nóż, piła, łopata, saperka
  8. Uczestnik szkolenia zobowiązuje się poinformować instruktorów o jego chorobach, fobiach, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo swoje, instruktorów oraz innych uczestników
  9. Uczestnik szkolenia zobowiązuje się do wykonywania dyspozycji instruktorów w trakcie trwania szkolenia
  10. Uczestnik szkolenia zobowiązuje się do NIE spożywania alkoholu oraz substancji działających podobnie w trakcie trwania szkolenia oraz bezpośrednio przed szkoleniem. (Szkolenie kończy się około godziny 22-23)
  11. Instruktor ma prawo przerwać szkolenie jednego (lub wielu)  uczestników gdy będzie on pod wpływem alkoholu lub substancji działających podobnie . Wtedy uczestnik wraca na „własną rękę” oraz nie ma prawa do zwrotu zapłaty za szkolenie.
  12. Uczestnik szkolenia jest transportowany na miejsce szkolenia przez firmę survivaltech.pl oraz odwożony po szkoleniu
  13. Uczestnik szkolenia w trakcie trwania kursu dostaje od firmy survivaltech.pl racje żywnościową typu MRE oraz żywność pochodzenia zwierzęcego do samodzielnego przygotowania.
  14. Uczestnik szkolenia powinien być ubrany w odpowiedni sposób (dobrany do warunków pogodowych oraz sezonowych).
  15. Uczestnik szkolenia zdaje sobie sprawę z możliwości ubrudzenia lub nawet zniszczenia własnej odzieży.
  16. Uczestnik szkolenia musi zapoznać się z regulaminem szkolenia przed przystąpieniem do zajęć.

  II. Płatność

  1. Płatność za szkolenie zależy od wybranego produktu szkoleniowego. Cena jest umieszczona na stronie określonego produktu. (www.survivaltech.pl)
  2. Rezerwacja miejsca na szkoleniu odbywa się po wpłacie minimum 50% wartości ceny szkolenia – wpłata jest zadatkiem.
  3. Zadatek przepada w momencie gdy:
   • kursant zrezygnuje ze szkolenia
   • kursant nie stawi się na szkoleniu
   • kursant nie poinformuje firmę survivaltech o rezygnacji ze szkolenie na 5 dni roboczych  przed datą szkolenia (informacja majlowa na adres: info@survivaltech.pl)
  4. Kursant ma prawo zwrotu zadatku gdy:
   • firma survivaltech odwołała szkolenie i nie ma możliwości wyboru innego dogodnego terminu szkolenia
  5. Całość kwoty za szkolenie powinna być uiszczona nie później niż w dniu szkolenia.
  6. Chęć otrzymania faktury VAT (23%) powinna być zgłaszana przed terminem szkolenia.
  7. Dane do wpłaty są podawane po uzupełnieniu „ankiety kursanta”.

  III.

  1. Uczestnik szkolenia pracuje w grupie.
  2. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest nie przeszkadzać innym uczestnikom oraz instruktorom w trakcie szkolenia.
  3. Uczestnik szkolenia na czas trwania szkolenia dostaje wyposażenie, które wcześniej zgłosił organizatorowi w „ankiecie szkolenia”.
  4. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest oddać wyposażenie po zakończeniu szkolenia.
  5. Uczestnik szkolenia odpowiada finansowo za wyposażenie, które zostało mu przekazane w momencie jego ZGUBIENIA. (Wiecie jak to jest :) Sprzęt można zepsuć – absolutnie normalna sprawa, ale nie można zgubić.)

   

   

   

   

  Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

  Zobacz terminarz naszych szkoleń