Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

admin On Sierpień - 10 - 2011

Zgromadziliśmy dla Ciebie wszystkie ważne pytania, które mogą się nasunąć przed naszym kursem.  Zobacz także o co pytali już inni uczestnicy naszej szkoły przetrwania. Oczywiście zawsze możesz wysłać majla lub zadzwonić do nas i zapytać o wszystkie szczegóły.

Mój poziom wiedzy jest zbyt niski abym zakwalifikował się na kurs. Każdy może wziąć udział w naszym kursie! Bez znaczenia jest Twój poziom wiedzy i wyszkolenie do pracy w terenie. Nasz program szkolenia jest unikatowy i tak stworzony aby doświadczona osoba jak i osoba bez najmniejszego doświadczenia w survivalu dała sobie radę i wyniosła ogromny zastrzyk wiedzy dotyczący sprzętu, procedur oraz technik radzenia sobie w sytuacjach „ciężkich”. Nie mam wymaganego sprzętu.Wystarczy, że masz swoje buty, kurtkę przeciwdeszczową, bluzę i dużo zapału. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci absolutnie całe wyposażenie, które zabierzesz ze sobą w teren: śpiwory, karimaty, noże, krzesiwa, pałatki, plecaki, polary, mundury wojskowe, niezbędniki, zestawy survivalowe, menażki – mamy dla Ciebie wszystko co potrzebne.
Wasze kursy są dość drogie.Nie do końca gdyż w cenę szkolenia survivalowego wchodzi: transport od dworca głównego na teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej i z powrotem, opieka medyczna oraz logistyczna na cały czas trwania kursu, kompletne wyżywienie na czas trwania kursu – racje żywnościowe, żywa zwierzyna do nauki przygotowania posiłku, woda, sprzęt do przygotowywania oraz przenoszenia wody, noże renomowanych marek, krzesiwa, przyrządy nawigacyjne, worki transportowe, ubezpieczenie NNW. Nie mam jeszcze 18 lat a chcę brać udział w szkoleniu.Niech Twoi rodzice skontaktują się z nami telefonicznie i poinformują nas o tym, że chcesz wziąść udział w naszym szkoleniu. Twoi rodzice będą musieli także napisać oświadczenie, w którym potwierdzą iż wiedzą o tym, że bierzesz udział w naszym szkoleniu.
Czy potrafimy „pracować” z młodzieżą ?Jesteśmy instruktorami z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą na koloniach, obozach, w Związku Strzeleckim Strzelec oraz ZHP. Posiadamy wymagane uprawnienia opiekunów oraz organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Posiadamy także gruntowną wiedzę z zakresu ratownictwa medycznego oraz udzielania pierwszej pomocy przed medycznej oraz współpracy z jednostkami ratownictwa. Dokładamy wszelkich starań aby każdy kurs był ultra – dopracowany pod względem bezpieczeństwa. Trochę to przypomina szkolenie wojskowe – będziecie na mnie krzyczeć ? Oczywiście, że nie będziemy na nikogo krzyczeć. Jesteście Państwo naszymi klientami i dbamy o wasze zadowolenie. Jesteśmy jedyną tego typu firmą w kraju sprzedającą WIEDZĘ. My NIE zajmujemy się integracją. My dajemy zastrzyk wiedzy poprzez gruntowne wykłady oraz ćwiczenia praktyczne.
Co Wy wiecie o prawdziwym survivalu ?! survival to wyjście w las z samym nożem i już !!Nie do końca :) . Survival to pojęcie, które określa sytuację, która nie powinna mieć miejsca – sytuację skrajną, awaryjną oraz nie przewidzianą, która może mieć bezpośredni wpływ na życie i zdrowie. My uczymy procedur, zachowania, doboru sprzętu oraz racjonalnego myślenia, które też należny ćwiczyć.Jeśli złamiesz nogę podczas wakacyjnego wypadu w Alpy nie będzie Cię interesowało „obcowanie z naturą” a jedynie dotrwanie do rana i pomoc ratownikom w zlokalizowaniu Twojej pozycji – na naszych kursach dowiesz się jak zwiększyć bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Czemu mam wybrać właśnie survivaltech.pl ?Bo my uczymy realnych technik radzenia sobie w sytuacjach skrajnych przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na światowym rynku. Na naszym kursie będziesz mógł zobaczyć i porównać dobry sprzęt survivalowy znanych marek. Dowiesz się co wybierać a czego unikać podczas zakupu i kompletowania swojego sprzętu.
Jak często odbywają się kursy ?Kursy survivalowe organizowane przez firmę survivaltech.pl odbywają się cykliczne co weekend. Jesteśmy w wielu miejscach kraju przekazując naszą wiedzę, więc jeśli masz grupę minimum 5 osób, które chcą wziąć udział w szkoleniu – zrobimy dla Ciebie takie szkolenie w tygodniu. Wasze szkolenie jako prezent dla mojego męża, żony. Pewnie! Bardzo często się to zdarza – potrafimy działać skrycie i nie wydać Twojego prezentu. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji jak przygotować bliską Ci osobę na prezent w postaci szkolenia w naszej firmie.
Jak wygląda procedura zapisu na kurs ? Poinformuj nas i terminie oraz ilości osób, które chcą brać w kursie. Odpowiemy Ci czy ten termin jest dostępny oraz dostaniesz od nas numer konta dla wpłaty za kurs. Po otrzymaniu płatności dostaniesz e-mail z potwierdzeniem. Na około tydzień przed szkoleniem dostaniesz od nas wytyczne co do miejsca spotkania, wymaganego wyposażenia oraz wszelkie informacje kontaktowe dotyczące Twojego kursu. W treści wiadomości będzie znajdowała się także ankieta, które będzie zawierała pytania o Twoje dane osobowe, ewentualne choroby, wyposażenie oraz doświadczenie – po Twojej odpowiedzi na naszą ankietę będziemy posiadali wystarczająco dużo informacji aby dopasować nasz kurs do twojego poziomu wiedzy i wyszkolenia. A co będzie jak nie dam rady ? Nic się nie stanie. W obwodzie kursu całą dobę przebywa samochód terenowy, który jest naszym wsparciem logistyczno-medycznym. Jeśli poczujesz się źle albo będziesz chciał napić się po prostu kawy nasz pracownik służy pomocą.
Categories: survivaltech

One Response to " F.A.Q. Częste pytania co do szkoły przetrwania survivaltech "

  1. [...] także dział z najczęściej zadawanymi pytaniami. F.A.Q. Post powiązany z Najlepszy prezent dla faceta ! F.A.Q. Częste pytania co do szkoły przetrwania [...]

Zostaw odpowiedz

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń