Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

admin On Lipiec - 24 - 2011

Nasze szkolenia są w 100% praktyczne. Wszystko o czym mówimy możesz przećwiczyć pod okiem instruktora w terenie. Dla naszych kursantów wytwarzamy nawet kontrolowane warunku kryzysowe aby ćwiczyć działanie w stresie.

Jak wygląda przebieg szkolenia w firmie survivaltech.pl oraz jaka jest podstawowa idea naszego szkolenia survivalowego.

Cały zakres szkoleń organizowanych przez naszą firmę jest nastawiony na 100% realizmu. Jesteśmy jedyną tego typu firmą w Polsce organizującą takie kursy. My nie organizujemy szkoleń integracyjnych. Cały zakres naszego  szkolenia jest formą czystego przekazywania wiedzy oraz budowania doświadczenia z zakresu bytowania w terenie oraz aktywności terenowej. Sam termin survival jest sytuacją nie standardową. Sytuacja survivalowa w normalnych warunkach aktywności terenowej nie powinna mieć miejsca – nie powinna się zdarzyć.
Populacja egzystująca w naszych czasach nie potrzebuję przystosowania do ciężkich warunków terenowych – zwłaszcza mieszkańcy starego kontynentu. Zaludnienie oraz dostępność środków komunikacji telefonicznej daje możliwość wezwania pomocy  bez wyjątku na prawie każdej szerokości geograficznej naszego współczesnego świata. Ludzie żyjący teraz  nie potrzebują doświadczenia związanego z bytowaniem oraz bushcraft.

Jeśli nie chcesz i nie masz wielu lat na naukę i zrozumienie przebiegu zjawisk przyrodniczych oraz nauki bushcraftu a chcesz wiedzieć jak poradzić sobie w sytuacjach survivalowych, nieprzewidywalnych jest tylko jeden sposób – wiedzia, procedura oraz zdobycze technologicze.

Bez znaczenia jest czy zgubiłeś się z rodziną w górach, utknąłeś w zimowej zaspie w samochodzie,  błąkasz się po dzikich lasach czy złamałeś nogę podczas alpejskiego wypadu w góry. Dzięki procedurom oraz wiedzy i nawykom dostosowania odpowiedniego sprzętu do określonej aktywności terenowej będziesz mógł zwiększyć znacznie swoje szanse na przeżycie.

W naszej szkole survivalowej poznasz teorię procedury P.L.A.N. S.T.O.P.. W trakcie szkolenia teoretycznego w terenie na tablicy dokładnie rozrysujemy Ci wszystkie procedury oraz zasady psychologiczne.
Nasze pomoce naukowe to wysokiej klasy sprzęt, który jest uważany za najnowocześniejszy na światowym rynku. Najlepsze konstrukcje noży pozwolą Ci dobrać odpowiedni dla siebie i swoich zainteresowań. Poznasz teorię przygotowywania zestawów B.O.B w konwencji grab & go. Tą wiedzę z doboru sprzętu do sytuacji wykorzystują żołnierze, operatorzy jednostek specjalnych  oraz marynarze, strażacy podczas wielotygodniowych zadań w terenie.

Dzięki znajomości procedur oraz podstawowej wiedzy survivalowej poznanej na naszym kursie w firmie survivaltech.pl możesz zwiększyć szanse na przeżycie Ciebie i Twojej rodziny oraz dać sobie o Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.

Categories: survivaltech

Comments are closed.

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń