Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

admin On Sierpień - 9 - 2011

Kadra naszej firmy miała także możliwość przeprowadzenia szkolenia z zakresu technik przetrwania dla dzieci w wieku 10 – 12 lat. Uczyliśmy dzieci bezpiecznego zachowania się  w działalności outdoorowej oraz bezpiecznego poruszania się w lesie. Dzieciaki poznały także bardzo dobrze techniki nawigacji oraz improwizowanego wyznaczania kierunków świata.

Szczególnie tak młode osoby mogą dowiedzieć się dużo o bezpieczeństwie na łonie natury. Najłatwiej jest budować odpowiednie postawy związane z zachowaniem u dzieci, które chętnie i szybko się uczą.

 

Categories: survivaltech

Zostaw odpowiedz

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń