Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

admin On Wrzesień - 1 - 2011

W ciągu pięciu dni w najdzikszych rejonach Polski będziecie mieli możliwość nauczyć się wszystkiego o współczesnym jeździe samochodem terenowym.

Zapoznacie się z technikami wyciągania samochodu z najgorszych miejsc, jakie można sobie wyobrazić. Następnie pieszo przemierzycie najdziksze zakątki Ukrainy używając do tego tylko busoli i starej mapy. Tutaj nauczycie się rozpalać ogień w każdych warunkach a także wiele innych technik survivalowych.

Absolutne wykorzystanie technik survivalowych w praktyce. Zero ściemy i 100% akcja każdego dnia.

 

Termin kursu: 21- 26.09.2011.

Start: Z pod Twojego domu.

Cena: 1600 zł – paket All-inclusive (ubezpieczenie, paliwo, wyżywienie, szkolenie, nocleg:)

Zobacz jak było na ostatniej wyprawie.

Chcesz wiedzieć więcej ? Zadaj szybko pytanie – zostało mało czasu.

[contact-form 1 "Formularz kontaktowy 1"]

 

Categories: survivaltech

Zostaw odpowiedz

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń