Szkolenia przetrwania | survivaltech

Szkolenia survivalu awaryjnego

Poniżej najczęściej zadawane pytania, które pojawiają się przed naszym kursem.

Gdzie znajdę wszystkie informacje organizacyjne dotyczące kursu? Co zabrać na kurs? Wszystkie takie informacje uzyskasz w strefie kursanta w dziale Brefing- odprawa przed kursem. Dowiesz się o miejscu spotkania oraz co należy zabrać na kurs (jeśli oczywiście to posiadasz). Jeśli nie masz jakiegoś elementu wyposażenia patrz obok :)     >>>>>>>>>>>>> > Nie mam wymaganego sprzętu.Wystarczy, że masz swoje buty, kurtkę przeciwdeszczową, bluzę i dużo zapału. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci absolutnie całe wyposażenie, które zabierzesz ze sobą w teren: śpiwory, karimaty, noże, krzesiwa, pałatki, plecaki, polary, mundury wojskowe, niezbędniki, zestawy survivalowe, menażki – mamy dla Ciebie wszystko co potrzebne.
Nie mam swojego sprzętu, ale kupie go przed kursem. Nie polecamy tego rozwiązania!! Ten kurs ułatwi Cu wybór sprzętu, który naprawdę potrzebujesz. Nasza kadra zajmuje się sprzętem outdoorowym od wielu lat i pracujemy dla największych firm w kraju, dzięki czemu potrafimy bardzo rzetelnie doradzić co jest dobrym produktem a co powinieneś unikać szerokim łukiem :) Po naszym kursie będzie znacznie bardziej świadomym klientem sklepów militarnych i outdoorowych – teraz już nie dasz się wkręcić. A co jeśli będzie padało, będzie burza, zamieć śnieżna, susza, zmasowany atak komarów lub inwazja z kosmosu ? Kurs się odbędzie ? Żadne warunki pogodowe nie mają wpływa na przebieg lub odbycie się kursu. Posiadamy odpowiednie zaplecze logistyczne i sprzętowe aby przeprowadzić kurs w każdych warunkach. Poziom bezpieczeństwa zawsze jest zachowany na najwyższym poziomie. Jeśli na terenie trwania szkolenia  NIE zostanie ogłoszony alarm klęski żywiołowej lub odpowiednie służby NIE wydadzą zakazów lub ograniczeń w przebywaniu na określonym ternie – Kurs się odbywa. W przypadku ataku kosmitów kurs odwołujemy gdyż musimy ratować świat i będziemy zajęci !!
Jeśli pogoda na kursie się „załamie” w stopniu zagrażającym zdrowiu? Wtedy mamy plan awaryjny. W momencie w którym kursanci budują schronienie dla siebie my budujemy schronienie „zabezpieczające”. Zresztą zawsze w pobliżu kursu jest nasze wsparcie medyczne, które może nas zabrać w bezpieczne miejsce. W jakim celu zbieracie moje dane osobowe ? Zbieramy je dla bezpieczeństwa oraz dla potrzeb ubezpieczenia NNW. Druk ubezpieczenia wymaga podanie adresu, daty urodzenia, pesla oraz innych ważnych danych.Bez Twojej wyraźnej zgody nie wysyłamy Ci żadnych informacji handlowych.
Przecież to survival !! Nie potrzebuje śpiwora.  Ucz się realnych technik przetrwania. Świadome powodowanie zagrożenia dla Twojego życia i zdrowia nie jest dobrym pomysłem. Zachowuj się odpowiedzialnie i z szacunkiem dla swojego życia i zdrowia – to jest survival.  Spóźnię się na kurs co robić!!? Zadzwoń do Łukasza ( 501665226) i powiedz jaki jest problem. Rozwiążemy go :)

Jeśli stwierdzimy, że inne pytania przed kursem pojawiają się częściej niż zwykle to je tu umieścimy :) . Zawsze możesz zadzwonić i dowiedzieć się innych szczegółów.

Nasza szkoła przetrwania jest jedyną tego typu szkołą survivalu awaryjnego w Polsce. Na naszych zajęciach dowiesz się o procedurach wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych. Poznasz zasady działania procedury S.T.O.P. P.L.A.N, która jest wykorzystywana na całym świecie do szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i znajomości odpowiednich zachowań w działalności outdoorowej. Bez znaczenia czy jesteś przedstawicielem, który często podróżuję, dziennikarzem, który działa w zapalnych rejonach świata czy głową rodziny na wakacjach. Dzięki naszym szkoleniom możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Zobacz także naszą główną stronę internetową gdzie znajdziesz także dużo informacji o naszych szkoleniach oraz aktualny cennik i terminarz zajęć. Szkolenia survivalowe - survivaltech.pl

Zobacz terminarz naszych szkoleń